PRZYJACIELE I SPONSORZY FUNDACJI

AMBASADORZY FUNDACJI

GRZEGORZ TKACZYK

 

 

Kochani!!!
Mamy ogromny zaszczyt przedstawić Wam Grzegorza Tkaczyka Grzegorz Tkaczyk Ambasadora naszej Fundacji.  Pan Grzegorz jest wybitnym polskim piłkarzem piłki ręcznej. Ma na swoim koncie ogromne sukcesy m.in.: w 2007 roku wywalczył srebrny medal Mistrzostw Świata, w 2012,2013,2014,2015,2016 roku zdobył Mistrzostwo Polski z klubem Vive Tauron Kielce, w 2016 roku zdobył Ligę Mistrzów. Panie Grzegorzu dziękujemy z całego serca za chęć współpracy z naszą Fundacją, dziękujemy za udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, która pozostanie w pamięci nas wszystkich na długo. Był to dla nas ogromny zaszczyt i radość 
Dziękujemy cudownej Anna Łosak Anna Łosak Fotografia za przepiękne zdjęcia  Aniu Kochamy Cię  Dziękujemy za Twoje ogromne serce! 
Dziękujemy Plecione historie za przepiękne pufy 
Dziękujemy wszystkim rodzinom oraz dzieciom które wzięły udział w sesji 

ŁUKASZ KADZIEWICZ

 

 

Kochani!!!

Mamy ogromny zaszczyt przedstawić Wam Łukasza Kadziewicza,  Ambasadora naszej Fundacji . Pan Łakasz jest wybitnym polskim piłkarzem piłki siatkowej. Ma na swoim koncie ogromne sukcesy m.in.: dwukrotny olimpijczyk oraz wicemistrz świata z 2006 roku, w 2004,2006,2007,2010 i 2013 roku zdobył srebro Mistrzostwo Polski, Rosji oraz Białorusi grając w różnych klubach. Jest autorem magazynu sportowego „Kadziu Project”. Program powstał we współpracy z telewizją Polsat Sport i przedstawia reprezentację piłki siatkowej mężczyzn „od kuchni”. Panie Łukasz niezmiernie dziękujemy z całego serca za chęć współpracy z naszą Fundacją, dziękujemy za udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, która pozostanie w pamięci nas wszystkich na długo. Był to dla nas ogromny zaszczyt i radość .

Dziękujemy wspaniałej Annie Łosak  za niesamowite zdjęcia  Aniu Kochamy Cię  Dziękujemy- Twoje serca wiąż rośnie! 

Dziękujemy wszystkim rodzinom oraz dzieciom które wzięły udział w sesji!

Share This