Współpracujemy z poniższymi specjalistami

Są do Twojej dyspozycji

KATARZYNA ŚCIWIARSKA

KATARZYNA ŚCIWIARSKA

tel. 608 297 043

Witam , nazywam się Kasia Ściwiarska. Jestem psychologiem specjalizującym się w udzielaniu pomocy psychologicznej osobom w głębokich traumach spowodowanych śmiercią dziecka, poronieniem i ciężką chorobą. Towarzyszę rodzinom i parom w trakcie żałoby, pomagam przez nią przejść. Pracuję z osobami zmagającymi się z problemami bezpłodności. Obejmuję pomocą kobiety, które mają zagrożoną ciążę lub ciążę utraconą.W ramach mojej pracy zajmuję się również psychoedukacją, profilaktyką stresu, interwencją kryzysową, wsparciem psychologicznym. W życiu prywatnym przede wszystkim jestem żoną i mamą 3 letniego Jerzyka,który zawodowo wypełnia pustkę po utracie drugiego dzieciątka. Wolny czas wypełniam rodzinnymi wycieczkami rowerowymi,grą w tenisa jak i również niesamowitymi podróżami kamperem.

PATRYCJA OSMAN

PATRYCJA OSMAN

tel. 531 543 360

mgr Patrycja Osman – dyrektor , terapeuta systemowy, doradca zawodowy. Od 9 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Pracuje w nurcie terapii systemowej, cały czas szkoląc się w tym zakresie, uczestnicząc w kursie prowadzonym przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej. Stara się towarzyszyć swoim pacjentom w ich wyborach oraz sytuacjach kryzysowych. Nie ocenia oraz nie krytykuje. W swoim gabinecie spotyka się z problemami rozwodów, rozstań, zawodów miłosnych, samookaleczeniem, anoreksją, bulimią, niskim poczuciem własnej wartości, problemami wychowawczymi oraz różnego rodzaju chorobami

www.poradniaswietokrzyska.pl

MARTNA GŁUSZEK-OSUCH

MARTNA GŁUSZEK-OSUCH

tel. 503 130 022

Martyna Głuszek-Osuch – psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny ( w trakcie certyfikacji), doktor nauk humanistycznych. Pracuję jako psycholog w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii z Poddodziałem Leczenia Nieswoistych Chorób Zapalnych Jelit oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWIA w Warszawie. Prowadzę także praktykę prywatną. Jestem także adiunktem na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.
Pomagam osobom dorosłym w kryzysie, cierpiącym na depresję, zaburzenia lękowe i zaburzenia osobowości; osobom chorym na choroby somatyczne, nowotworowe i przewlekłe. Pomoc psychologiczna jakiej udzielam to: konsultacje psychologiczne, psychoterapia poznawczo-behawioralna (tradycyjna lub on-line). Pracuję pod stałą superwizją. Najważniejsza w pracy z pacjentem jest dla mnie relacja terapeutyczna oraz odpowiednio dobrane metody terapeutyczne.

ANNA WRZOCHAL

ANNA WRZOCHAL

tel. 725 635 547

mgr inż. Anna Wrzochaldietetyk i technolog żywności z wykształcenia i z pasji, propagatorka zdrowego stylu życia i założycielka Świętokrzyskiej Kliniki Dietetyka. Młoda i ambitna, pełna energii do działania. Ania współpracuje z przychodnią, cateringiem, ośrodkami rehabilitacyjno-wypoczynkowymi oraz wydawnictwami. Wciąż uzupełnia swoją wiedzę szkoląc się i uczestnicząc w studiach doktoranckich. Dodatkowo prowadzi szkolenia, jest wykładowcą na kieleckiej szkole prywatnej, a także pisze artykuły naukowe i książki. Jest autorką książek „Zupy podstawą diety” oraz „ Żywienie jako element profilaktyki i leczenia chorób nowotworowych”, a także współautorką książki „Mamy dla Mamy”. Aktualnie w ramach doktoratu Ania prowadzi badania sposobu żywienia dzieci z zespołem Downa, a jako młoda mama pragnie dotrzeć do wszystkich mam z informacją, że żywienie dzieci to największa inwestycja w ich przyszłość.

Share This