Zespół Downa. Siemka Kochani! Nazywam się Olek Jakubczyk i przyszedłem na świat 27.08.2014 roku o godz. 21:10. Byłem przeszczęśliwy, gdyż w końcu mogłem poznać moich wspaniałych rodziców i starszego braciszka.

Niestety wkrótce po urodzeniu okazało się, że zostałem obdarzony gratisem w formie dodatkowego chromosomu. Mnie to kompletnie nie przeszkadzało, bo byłem taki radosny i do końca nie rozumiałem w ogóle o co się rozchodzi! Zwłaszcza, że mój tatuś tulił mnie ze wszystkich sił i ciągle powtarzał, że bardzo mnie kocha.  Czegóż chcieć więcej? Ale moja mamusia… chociaż od razu mnie wycałowała i dała mi jeść to ciągle się smuciła i płakała jak na mnie patrzyła…czyżbym sprawił jej czymś przykrość? Nie mogłem sobie tego wybaczyć! Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że płacze właśnie przez ten dodatkowy chromosom. Do tej pory myślałem, że jestem przez to znacznie fajniejszy…bo przecież jak dostanie się coś w gratisie to chyba powinno cieszyć…a tu taki klops! To ja chciałem zrobić Mamie niespodziankę, a niestety sprawiłem jej ogromną przykrość…ehhh:(:(:( Pragnąłem jednego…żeby mnie kochała…po prostu…ale niestety Mamusia nie mogła się uspokoić! Ale ja czekałem cierpliwie aż Mama wszystko poukłada sobie w głowie, a doskonale wiedziałem, że to w końcu nastąpi! Z każdym dniem patrzyła na mnie radośniej aż pewnego dnia wstała i w ogóle przestała się smucić. Ohhh!!! Byłem wniebowzięty. Moja mama jest taka piękna, kiedy się uśmiecha!:)
Jeśli urodziłeś się z dodatkowym chromosomem lub innym problemem, a Twoja Mama lub Tata chce o tym porozmawiać z moimi rodzicami, dzwoń śmiało! 661 661 061