„Weź się podziel” – wielkie wzruszenie, uczta dla duszy, czysta magia…

 

17 grudnia 2018 roku odbył się wyjątkowy Koncert Charytatywny „Weź się podziel”, organizowany przez Radio EM, Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach oraz naszą Fundację „Kochaj mnie…Po prostu”.Patronat medialny nad wydarzeniem objęła TVP3 Kielce.

Na scenie wystąpili wspaniali artyści, którzy zaprezentowali najpiękniejsze polskie kolędy: Żaneta Łabudzka, Dominik Skrzyniarz, Mateusz Salata & Paweł Okła oraz aktorzy Teatru im. Stefana Żeromskiego. Akompaniowali im: Mazur (piano), Ania Pawłowska (kontrabas i gitara basowa) oraz Jakub Mazur (instrumenty perkusyjne).

Główną Gwiazdą wieczoru był Marek Piekarczyk, który pokazał swoje mistrzowskie oblicze!!!:)

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na dwie wspaniałe siostrzyczki Amelkę i Basię oraz Panią Czesławę – pracownika teatru. Dziewczynki walczą z Wrodzonym Zespołem Nerczycowym Typu Fińskiego. Amelka ma usunięte obie nerki, jest codziennie dializowana przez 11 godzin. Choroba jest nieuleczalna, a jedyny ratunek dla niej to przeszczep. Nic nie wskazywało na to, że Basia podzieli los starszej siostry, jednak czeka ją ten sam scenariusz. Codzienna rehabilitacja jest bardzo kosztowna, mimo to dziewczynki postanowiły się podzielić. 1/3 zebranych dochodów z koncertu zostanie przekazana Czesławie Śmiech, która cierpi na nowotwór i również potrzebuje wsparcia.

Po koncercie odbył się niezwykły wernisaż zdjęć Anny Trawki pt. „Stacja Integracja”, które zostały wykonane w trakcie sesji zdjęciowej najnowszego projektu plakatowego naszej Fundacji w obiektywie Anny Łosak, w której udział wzięli rodzice ze swoimi wyjątkowymi dziećmi.

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, bez których nie odbyłoby się to cudowne wydarzenie!!!:D:D:D

  • Darczyńcom!!!
  • Radio Em Kielce!!!
  • TVP3 Kielce!!!
  • Teatr im. Stefana Żeromskiego!!!
  • Naszym kochanym Artystom!!!
  • Gościom!!!

W imieniu Fundacji pragniemy złożyć najgorętsze podziękowania niesamowitej, niepowtarzalnej, nie znającej słowa „niemożliwe”, czarującej i prze kochanej Aleksandrze Niemczyk – redaktorce Radia EM Kielce, która oddała całe swoje serce w organizację tego porywającego wydarzenia oraz Dyrektorowi Radia EM Kielce księdzu Leszkowi Skorupie za stuprocentowe zaufanie i przepiękne kalendarze, wydrukowane z ramienia Wydawnictwa Jedność <3 <3 <3

Dziękujemy !!! :):):)

FOTOGALERIA