12 grudnia 2019 roku odbyła się druga edycja  wyjątkowego Koncertu Charytatywnego „Weź się podziel”, organizowanego przez Radio EM, Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach oraz naszą Fundację „Kochaj mnie…Po prostu”. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła TVP3 Kielce.

Już teraz wiemy, że pobiliśmy rekord z ubiegłego roku!!! Na ten moment po podliczeniu wszystkich kwot przekazanych darowizn mamy około 90 tysięcy złotych!!! To jest rekord ludzkich serc i niesamowitej dobroci!!!:)

Gwiazdą wieczoru był chór Sound’n’Grace. Ponadto przepiękne kolędy i pastorałki wyśpiewali Żaneta Łabudzka, Paulina Tarasińska, Dominik Skrzyniarz, aktorzy Kieleckiego Teatru. Na scenie nie zabrakło ciekawych akcentów zespołu The Natural Born Chillers. Artystom akompaniowali Łukasz Mazur (piano), Michał Berliński (gitara), Sebastian Sipa (gitara basowa) i Jakub Mazur (perkusja). Po koncercie odbył się wernisaż zdjęć Anny Trawki, Piotra Michalca i Mateusza Wolskiego pt. „Stacja integracja”, a sesje zdjęciowe powstały na rzecz przepięknego kalendarza na 2020 rok.

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, bez których nie odbyłoby się to cudowne wydarzenie!!!:D:D:D

  • Darczyńcom!!!
  • Radio Em Kielce!!!
  • TVP3 Kielce!!!
  • Teatr im. Stefana Żeromskiego!!!
  • Naszym kochanym Artystom!!!
  • Gościom!!!

W tym roku po przekazaniu wszystkich darowizn, pieniążki zostaną przekazane na rzecz czterech cudownych osób: Nikolki Wesołowskiej, Adrianka Majki, Magdaleny Frydrych i jej wspaniałego synka Józia:)

Dziękujemy !!! :):):)

FOTOGALERIA