Kochani!!!

Mamy ogromny zaszczyt przedstawić Wam fantastycznego i jedynego w swoim rodzaju Maksyma Rzemińskiego, który zgodził się zagrać dla Adasia charytatywny koncert pianistyczny.
Dziękujemy z całego serca

Pianista klasyczny Maksym Rzemiński jest absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie. Na scenie obecny jest od końca lat 80-tych, kiedy rozpoczął regularne występy publiczne zostając laureatem wielu konkursów pianistycznych. Pośród pierwszych sukcesów pianisty warto wymienić zajęcie w wieku zaledwie 13 lat, III miejsca podczas Konkursu Chopinowskiego w Niemczech.

Muzyka Fryderyka Chopina zdaje się być wyjątkowo bliska sercu Maksyma Rzemińskiego, jednak jako artysta szeroko otwarty na Świat Muzyki i tkwiące w nim piękno, oraz jako instrumentalista i wyjątkowy interpretator gotów podjąć rozmaite wyzwania, muzyk postanowił zmierzyć się z magią muzyki filmowej i potencjałem zaklętym w dźwiękach ilustrujących m.in. takie obrazy jak: ”1900: Człowiek legenda” – Giuseppe Tornatore z 1998 roku, ”Władca Pierścieni”, ”Dziecko Rosemary” (1968) – Romana Polańskiego, ”Lista Schindlera” (1993) – Stevena Spielberga czy ”Incepcja” (2010) – Christophera Nolana. Wyśmienity zestaw niezapomnianych tematów oparty na osobistych fascynacjach twórczością takich kompozytorów jak Ennio Morricone, John Williams czy Krzysztof Komeda, pianista uzupełnił tematami z polskich filmów i seriali jak: ”Lalka”, ”Rodzina Połanieckich”, ”Noce i dnie” i ”Bilans kwartalny”. Jeśli dodać do tego motyw Haendla: ”Lascia ch’io Pianga” (wykorzystany w filmie ”Farinelli – ostatni kastrat”, 1994) i kojarzące się ściśle z muzyką jazzową tematy w rodzaju kończącej album ballady Billa Evansa: ”Maxine” i standardu American Songbook: ”My Funny Valentine” – Richarda Rodgersa, zdawać się może iż taka mikstura przyprawi wrażliwego słuchacza o niestrawność wywołaną zbytnią rozmaitoscią stylistyczną tego muzycznego koktajlu. Nic podobnego!

Maksym Rzemiński jako wirtuoz obdarzony niebywałą osobowością interpretacyjną, bezpośrednio nawiązujący do chopinowskiej wrażliwości potrafił scalić ten na pozór tak rozległy stylistycznie program w doskonałą zamkniętą całość. Słuchając albumu ”Inception” nie ma wątpliwości, iż każdy detal związany z programem płyty i kolejnością umieszczonych na niej następujących po sobie tematów, został starannie przemyślany czyniąc album jako całość, konceptualną kompozycją.

Nie bez powodu motywy Ennio Morricone z filmu ”The Legend of 1900” przedzielone zostały pełnym głębi tematem Ryuichi Sakamoto: ”The Sheltering Sky”. Nie bez przyczyny też pianista połączył w całość tematy Andrzeja Kurylewicza i Wojciecha Kilara (”Bilans kwartalny”, ”Lalka” i ”Rodzina Połanieckich”), ukazując tym samym nową jakość powstałej całości.

Kochani!!!

Przedstawiamy Wam Adasia Zaczkowskiego dla którego jest organizowany koncert.?

Adaś urodził się w 24 tygodniu ciąży, ważył zaledwie 600 gram. Tak wczesne przyjście na świat i bardzo ciężkie zakażenie całego organizmu, spowodowały duże wylewy krwi do mózgu chłopca na skutek których Jego rozwój ruchowy i intelektualny są zdecydowanie gorsze niż u jego rówieśników. Adaś ma również bardzo dużą wadę wzroku -10,5. Za kilka tygodni rozpocznie Terapię Komórkami Macierzystymi, które mają wspomóc prawidłowy rozwój. Pieniądze zebrane z koncertu oraz z licytacji przekazane zostaną na terapię Adasia.
Raz jeszcze w imieniu Fundacji, Adasia i Jego rodziców serdecznie zapraszamy na przepiękny charytatywny koncert pianistyczny Maksyma Rzemińskiego „Gramy dla Adasia”.

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że licytację po Koncercie poprowadzi JEDYNY w swoim rodzaju, NAJlepszy i NAJfantastyczniejszy Jarosław Foka Bukowski Jarek Foka Bukowski!!!??
Czujemy się zaszczyceni!!!:*:*:*???
Dziękujemy!!! <3 <3 <3 ??

Dziękujemy z całego serca za przepiękne grafiki panu @Mateusz Qbicki!!!? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą reklamową firmy Artsviu Agencja Reklamowa https://www.facebook.com/artsviu/
Dla młodszych kibiców mamy do wylicytowania dwie koszulki podarowane przez chłopca, który ma baaaaaardzo dobre serduszko ??? oddał Adasiowi koszulki z autografem swojego Super Wujka i Super Taty!!!! Mati dziękujemy Ci z całego serca dla nas jesteś Super Bohaterem ??
Kolejny wspaniały prezent: piłka i koszulka Effectora Kielce przekazana przez Joanna Winiarska! Dziękujemy i zapraszamy do licytowania!?
Nasz wspaniały pianista Maksym Rzemiński gra nie tylko na fortepianie-jako piłkarz Reprezentacji Artystów Polskich w piłkę nożna przekazał na aukcje koszulkę z podpisami piłkarzy REPREZENTACJI POLSKI! Było to możliwe przy wsparciu Tomasza Iwana! Dziękujemy i zachęcamy do licytowania!⚽

Kochani!!!!!
Mamy dla Was fantastyczna wiadomość!!!! Dziś dostarła do nas koszulka Roberta Lewandowskiego oraz książka i płyty Ani Lewandowskiej? Jesteśmy wzruszeni!!!!

Anna Lewandowska Robert Lewandowski
Dziękujemy z całego serca ? brakuje słów jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni!!! ? Jesteście cudowni!!!!?

Dziękujemy Kinga Tkaczyk i Grzegorz Tkaczyk za pomoc w zdobyciu tak wyjątkowych rzeczy na licytację???? Macie ogromne serca???

Kochani, coraz więcej podmiotów zgłasza chęć uczestnictwa w licytacji! Vouchery na usługi przekazali nam już:

 

1. Z Pazurem Art&Beauty Natalia Moskal

https://www.facebook.com/Z-Pazurem-1564841190403700/

2. Eestetyka Iwona Gil-Tetelewska

https://www.facebook.com/eestetyka/

3. Profident Kate Pszenżyto Marcin Pszenżyto

https://www.facebook.com/Profident-245645348867246/

4. WSłodkimŚwiecie Marta Kuźnicka

https://www.facebook.com/wslodkimswiecie/

5. AleBabeczka Cukiernia

https://www.facebook.com/alebabeczka/

6. Kwiaciarnia Bierz go Bukiet

https://www.facebook.com/bierzgobukiet/

7. Restauracja Żółty Słoń

https://www.facebook.com/restauracjazoltyslon/

8. Mariposa Personal Studio Marta Trzpiot

https://www.facebook.com/Mariposa-Personal-Studio-Marta-Tr…/

9. Colorshake

https://www.facebook.com/colorshake/

10. Z kolei dzięki uprzejmości Piano & Styl Zbigniew Kozera Serwis Sprzedaz Wynajem Pianin i Fortepianow fortepian naszego Maksym Rzemiński będzie idealnie nastrojony!

www.pianoandstyl.com.pl

11.BodyShock Kinga Tkaczyk i Sylwia Jurasik

https://www.facebook.com/bodyicoone/

12. Personal Gym Magda Gębska

https://www.facebook.com/personalgymkielce/

13. Katarzyna Soja Stlizacja & Wizerunek

https://www.facebook.com/stylizacjaiwizerunek/

14. E1Gokart

http://e1gokart.pl/

15. Milago

https://www.facebook.com/MILAGO-577047309126250/

16. Biznes Klub Malowany Szminką

https://www.facebook.com/bkmszminka/

17. Analiza kolorystyczna, dzięki której:

✔ poznasz swój typ urody według dwunastopniowej analizy
✔ dowiesz się jaka paleta kolorów jest dla Ciebie stworzona
✔ stworze dla Ciebie spersonalizowany schemat kolorystyczny budowania garderoby (kolor podstawowy-kolory uzupełniające- kolory akcenty
✔ dowiesz się jak łączyć kolory
✔ po spotkaniu klientka dostaje rozpiske z informacjami ze spotkania

Analiza sylwetki

✔ poznasz swój kształt sylwetki i jej największe atuty
✔ dowiesz się jak budować proporcje
✔ pokażę sposoby podkreślenia walorów sylwetki
✔ podpowiem jakie kroje, wzory, faktury są stworzone dla konkretnej figury
✔ po spotkaniu klientka dostaje rozpiskę ze spotkania

https://www.facebook.com/search/top/…